ul. Wilczak 51, 61-623 Poznań
Budowy nowych mostów w Żuławce i Ciszkowie

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej poinformowało o dofinansowaniu budowy mostu nad Notecią wraz z rozbiórką istniejącego w ciągu drogi wojewódzkiej nr 242 w Żuławce. Warto dodać, że już wcześniej rządowa pomoc w ramach tego samego programu została przekazana na budowę mostu w Ciszkowie (DW 153). Można więc znów mówić o dużym sukcesie.

Budowa ronda w Margoninie

Widoczna jest już wyspa centralna i pierścień najazdowy nowego ronda przy drodze wojewódzkiej nr 190. Trwa również przyłączanie gazu w nowe sieci.

rozbiórka starego mostu w Międzychodzie

Zakończył się demontaż belek przęsła środkowego. Przed nami rozbiórka pozostałych elementów. Stary most w Międzychodzie przeszedł więc już do historii.

droga w Babiaku

Nowa nawierzchnia i ścieżka rowerowa, zatoki autobusowe, przebudowane chodniki i kanalizacja deszczowa. Zakończyliśmy inwestycję przy drodze wojewódzkiej nr 263.

Dobiegła końca rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 242 o długości 4,1 km na odcinku Wyrzysk-Osiek nad Notecią w powiecie pilskim. Inwestycja, realizowana w systemie „buduj”, trwała od listopada 2018 roku.

Chcesz złożyć wniosek do WZDW?